Metoda americké rulety

Metoda Count Patat nebo rakouská metoda, herní strategie hraběte, který je skutečným milovníkem americké rulety a aritmetických průměrů. Velký matematik a filozof konce devatenáctého století.

Hrabě Patat vycházel z předpokladu, že extrakce čísel měla logiku. Jeho metoda tedy spočívala v sázení 6 žetonů na první sloupec a 5 žetonů na třetí sloupec Root Casino. Hrál také chip mezi 0 a double 00, jeden mezi 8 a 11, jeden mezi 17 a 20 a jeden mezi 26 a 29. Ve skutečnosti s tímto systémem dokázal hrabě Patat pokrýt 32 z K dispozici je 38 čísel.

Když míč spadl do jednoho ze svých 32 čísel, získal 2 žetony (šance, že k tomu dojde, jsou 85%). Je třeba vzít v úvahu, že matematicky by celková ztráta čipů mohla být ztracena až 16 jednotek. Tato možnost však může nastat jednou z 20 nebo 30 sázek. Každá metoda není neomylná, ale podle našeho názoru je důležité dodržovat logiku ve všech hrách. Náhodné sázení nikdy nemůže být pohodlné, hráči, kteří často chodí do kasin, vždy přijmou herní strategii, pak je na konci závodu rozhodující osud, který rozhodne o vašem rozpočtu.

Druhy útoku na hru rulety

Typy útoků francouzskou ruletou:

  • pro sérii: musíte vždy hrát stejnou kombinaci a čekat, až se to opakuje několikrát za sebou.
  • pro střídání: musíte střídavě hrát kombinaci a její protějšek a čekat na sérii přestávek.
  • pro vítěze: neustále hrajte odchozí kombinaci.
  • pro poraženého: neustále hraje opačnou kombinaci než ta, která vyšla.
  • pro předposlední: hrajte předposlední kombinaci.
  • pro favorita: hraní kombinace, která je v žáru.
  • pro pozdního přítele: opak oblíbeného.
  • u řezu nebo zpětného zdvihu: počkejte, až dojde k sérii nejméně pěti nebo šesti zdvihů, když je tento přerušen, který je přerušen zdvižením opačné kombinace, okamžitě se přehraje v naději, že zdvih opačné kombinace zůstane izolovaný.

Není možné říci, zda je jeden typ útoku lepší než ten druhý, vše záleží na tom, jak vypadá stálost, a proto právě z tohoto důvodu je jeden stejně dobrý jako druhý.